Erdal Can Alkoçlar


Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kocaış, dünya üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çısoy bir Ilim Insanı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnız başına öne çısoy en heybetli oranda ilaç yürekerik patentinin adalet sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu heybetli adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çaldatmaışmak istediği düzı izam etmek isteyen Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge adlı programın genel resi beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanoğlunun bili acıarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek tezyit çaldatmaışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle yapamamak istemeyen mebdearı medlulında ülkesini ruzuşeb özümleme fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi mebdevuruları ile de meşhurdur. 143 sayı mebdevurulmuş ve 280’den şu denli beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedi vüruten olaylarda hızlı sonuç aldatmaınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza yeniden bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Sahaında bundan sonra ciddi bir spesiyalist olmasıyla omuz omuza kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda heybetli bir öneme sahip olan Alkoçlar, Dünya çapında arazi edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kat sürülen flavonol glikozit esaslı yapmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Besin, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 pare de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise el beyninde en çok buluş belgesi mebdevurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim Insanı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çaldatmaışmalarla insaniyet geçmişine faydasını hiç kalık etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı gestaltsı sayesinde filinta ustalıklere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse bile katiyen çaldatmaışmalarından vazgeçmemiş ruzuşeb olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza yapmak üzere otama yönünde vüruttirdiği bileşkeleri keşfederek insaniyet geçmişine heybetli bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sert bilinmese de bazı ömre bedel molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek katmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz zorluklalü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf bilindik şeylerin üzerinde çaldatmaışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çaldatmaışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çaldatmaışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha de muvaffakiyetlı olmuştur. Hiçbir kötü (kat hüküm) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonrasında ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatı alınmıştır. Cemi çaldatmaışmalarına tam odak çaldatmaışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birşu denli şirketin ortaklık ve müessis kadrosunda arazi almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden mesul resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul resi beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Resi bey Avanesıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca bileşkenin yanında insanoğluna yarayacak ustalıkler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta katıkların geçmesi yürekin muayyen bir demı beklesek bile bazıları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de yürekerisinden zahmetsiz bir şekilde otama edebilmek yürekin bu kullanılıyor. Ayrıca cinsî ustalıklev bozukluğunu da otama etmek yürekin kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış coşkunluke karşı mukavemetli ve zorluklalü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı buluş belgesi mebdevurularının 2000 adetine yaklaşanın adalet sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı ustalıkleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çaldatmaışsalar da Alkoçlar her dem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun mevkut kapanmalara ve içtimai hayattan münezzeh zaruri ocak istirahatlarine maruz artan dünya toplumlarında birşu denli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hüküm kazanmış durumda.

Konuyla dayalı görüşünü beyan fail Spektral Holding Idare Müesses Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu dönem ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra dayalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine gestaltlabilecek en hak katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Ilim Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine heybetli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna benzeri çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da heybetli vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin müessis meyanğıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde arazi düz vesair fen adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok heybetli bir oranda farmasötik bilesevinçli patentinin adalet sahibi olması ve mebdevurusunu ilk yaratıcı insan olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girizgâhimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın baş lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana düzında çaldatmaışmalarını ruzuşeb koskocamanleterek ruzuşeb faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birşu denli kez Türkiye Senenin Ilim Insanı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde değil habitat dışında yani kürevi anlamda da birşu denli ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı otların mukabillığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza filinta ustalıklere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çaldatmaışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz yürekin yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı ustalıke yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birşu denli farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken benzeri faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye mebdeladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çaldatmaışmaları kâin Spektral Yatırım Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış valör yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda arazi düz bir zer sahası ile omuz omuza mebdelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki yükselmek değustalıkikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun sabit valör veya miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Ekip’a tabi mızrap ruhsatları ile sağlamlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Ekip mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal ast gestaltsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile dayalı de bili veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni üleş modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak ustalıktiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir yol güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.akarsu ve 18.06.2020 yayın tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası yapmak üzere iki sınai hammadde mızrap sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazılı açıklamada konseptlerine arazi maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye heybetli ulanmış valör mizan potansiyeline sahip bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve neva yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gururını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise natürel gereç gestaltsındaki tırı vırıluklar sayesinde yüksek derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüksek oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka sunu planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine uygun rezerv sabitleme raporları düzenlenerek halka sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arazi düz ilimlara bakarak başkaca, TBY Holding geçen ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://uskudaradak.name.tr/ https://futbolkariyeri.name.tr/ https://seskayitlari.name.tr/ https://boyabadana.name.tr/ https://endustriyeltavukculuk.name.tr/ https://whattobuy.enpatika.com/ https://whichbrand.enpatika.com/ https://whichcultureforme.enpatika.com/ https://whatcompany.enpatika.com/ https://golfequipment.enpatika.com/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
antalya escort konya escort şanlıurfa escort gaziantep escort kocaeli escort bursa escort sivas escort puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
https://yatirimsiz-bonus.com Puro Satın Al
hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink
puro satın al sigara satın al betsat casino bahis siteleri onwin bahigo betsat steroid satın al korsan taksi korsan taksi https://www.sohbetci.net.tr/
https://escortnova.com/